Yasal Uyarı

Hastalıklar ile ilgili tanı koymak, hastalıkları tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanuna göre sadece hekimlerin görevidir. TR-SAGLİK sitesi üzerinde bulunan görseller, makaleler, videolar, ses dosyaları vs. sadece sağlıklı yaşama için tavsiye niteliği taşımaktadır. Kesinlikle ve kesinlikle tanı, tedavi olarak görülmemelidir.

İnternet sitemiz üzerinden paylaşılan bilgiler sadece ve sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Herhangi bir şeyin kullanımına, satın alınmasına, delil gösterilmesine, tavsiye edilmesine ve uygulanmasına neden olamaz ve aracılık etmez.

İnternet sitemiz üzerinde paylaşılan bilgiler kesinlikle ve kesinlikle gerçek bilgi kaynağı değildir. Sitemiz üzerinde yer alan yazılar genellikle kullanıcılarımız tarafından eklenmiş veya yorumlanmıştır.

Sitemiz üzerinde yer alan bilgiler yanlış olabileceği gibi güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu nedenle sitede yer alan yazılar hiçbir şekilde taahhüt veya tavsiye yerine geçmez.

  • Hastalık durumunda tedavi ve ilaçlar sadece doktor onayından sonra kullanılmalıdır. Site üzerinde yer alan bilgilere dayanarak kullanılması veyahut uygulanması durumunda Hesna.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ortaya çıkabilecek maddi ve manevi durumlardan dolayı suçlu gösterilemeyiz. Sitemiz üzerinde paylaşılan bilgiler tedavi amaçlı değildir. Tedavi yöntemleri, tedavi aşamaları, ve tedavi süresince uygulanan prosedürleri anlatmak amacıyla paylaşılmaktadır. Kesinlikle ve kesinlikle hastalık tedavisi olarak gösterilemez.